UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak zwykle u kmiotków "dyskusja" zmierza w dość nieoczekiwanym kierunku, daleko odbiegając od tematu - ucz się Pan DR chińskiego jest go najwięcej. .. .. eh hadko gadać. .. ..

MiejscowyAborygen

Anuluj