UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak zwykle u kmiotków "dyskusja" zmierza w dość nieoczekiwanym kierunku, daleko odbiegając od tematu - ucz się Pan DR chińskiego jest go najwięcej. .. .. eh hadko gadać. .. ..
MiejscowyAborygen
jak zwykle u kmiotków "dyskusja" zmierza w dość nieoczekiwanym kierunku, daleko odbiegając od tematu - ucz się Pan DR chińskiego jest go najwięcej. .. .. eh hadko gadać. .. ..
MiejscowyAborygen