UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, że pisane są takie artykuły. Widzę, że wizja rozwoju turystycznego w oparciu o Zalew Wiślany była kiedyś zrealizowana. Dzisiaj niestety budka z frytkami w Suchaczu i Kadynach jest wizerunkiem możliwości turystycznych jakie sektorowi prywatnemu stwarzają samorządy i inne władze. Czerwony