UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Erg-u, dla którego mam wielki szacunek, na stronie p. Pfau - http://www.elblag-moje-miasto.pl/szpitale.htm czytamy o szpitalu św. Elżbiety, że: "Został wyburzony w latach 20-tych XX wieku a na jego miejscu postawiono, zachowany do dzisiaj blok mieszkalny ze sklepem i bankiem rolnictwa wschodnio-pruskiego." Budynek Reichsbanku stał nieco dalej na wschód, co widać na załączonym na tej stronie zdjęciu. Pozdrawiam

Lu

Anuluj