UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Erg-u, dla którego mam wielki szacunek, na stronie p. Pfau - http://www.elblag-moje-miasto.pl/szpitale.htm czytamy o szpitalu św. Elżbiety, że: "Został wyburzony w latach 20-tych XX wieku a na jego miejscu postawiono, zachowany do dzisiaj blok mieszkalny ze sklepem i bankiem rolnictwa wschodnio-pruskiego." Budynek Reichsbanku stał nieco dalej na wschód, co widać na załączonym na tej stronie zdjęciu. Pozdrawiam
Lu