UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trudno dyskutować o gustach. Na szczęśćcie po ziemi chodzą ludzie, którzy rozpoznają bylejakość z daleka. A jak widzę, demony z przeszłości nadal żywe. Discopolowcu – historia tego miasta (niestety, ta istotna i bogatsza) nie zaczyna się w drugiej połowie 20 wieku.
MiejscowyAborygen