UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

MiejscowyAborygen>> Nie przeginaj, co masz do disco-polo? Uwazasz, że Volksmusik lepiej brzmiałaby w miejscowych miastach, miasteczkach i wioskach?

dresik

Anuluj