UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MiejscowyAborygen>> Nie przeginaj, co masz do disco-polo? Uwazasz, że Volksmusik lepiej brzmiałaby w miejscowych miastach, miasteczkach i wioskach?
dresik
MiejscowyAborygen>> Nie przeginaj, co masz do disco-polo? Uwazasz, że Volksmusik lepiej brzmiałaby w miejscowych miastach, miasteczkach i wioskach?
dresik