UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100 lat temu (podczas wojny) dawano sobie doskonale radę z infrastrukturą i potrafiono ją w sposób poukładany i efektywny wykorzystać. Przyszli Polacy z Rosjanami i rozpracowali wszystko, co można było - tworząc psychozę ustawicznego zagrożenia. Podziękujmy ludziom ze wschodu za ich dbałość i systematyczność w rozpracowywaniu dorobku kultury materialnej tych ziem - kiedyś kwitnących i posiadających wielki potencjał. Miernota zagospodarowała ten świat PGR-ów i czerwonych kacyków od Wisły po Ełk - efekty tej pracy „ u podstaw” są aż nad wyraz widoczne. Anonse prasowe o upadku, rozwiązaniu i zamknięciu - za sto lat w mediach, znaczyły będą drogę „ rozwoju” – poza oczywiście pitawalem lumpenproletariackim, wiadomościami z magla i występami disco polo.

MiejscowyAborygen

Anuluj