UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy teraz wolnosc i demokracje. Kazdy len ma prawo do bumelki i zycia na zasilku. A pracowici moga ewentualnie chalturzyc na szaro. Niech sie rzad i podatkodawcy martwia jak utrzymac kraj i miasto.
Mamy teraz wolnosc i demokracje. Kazdy len ma prawo do bumelki i zycia na zasilku. A pracowici moga ewentualnie chalturzyc na szaro. Niech sie rzad i podatkodawcy martwia jak utrzymac kraj i miasto.