UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy teraz wolnosc i demokracje. Kazdy len ma prawo do bumelki i zycia na zasilku. A pracowici moga ewentualnie chalturzyc na szaro. Niech sie rzad i podatkodawcy martwia jak utrzymac kraj i miasto.


Anuluj