UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Każda gmina ma obowiązek zatroszczyć się o to, by wśród jej obywateli nie było leni, pasożytów i darmozjadów" Z dedykacją dla naszych władz
oipolloi
"Każda gmina ma obowiązek zatroszczyć się o to, by wśród jej obywateli nie było leni, pasożytów i darmozjadów" Z dedykacją dla naszych władz
oipolloi