UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Każda gmina ma obowiązek zatroszczyć się o to, by wśród jej obywateli nie było leni, pasożytów i darmozjadów" Z dedykacją dla naszych władz

oipolloi

Anuluj