UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W 1915 roku, w Elblągu (w Prusach) były nabożeństwa dla głuchoniemych i nie było problemu. Jak jest z dostępnością kościołów dla niepełnosprawnych 100 lat później? No właśnie. To pokazuje, w którym mejscu jesteśmy. .. Smutno.


Anuluj