UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SzampwSzanowna redakcjo Portel. Jak już mówicie o kupnie miesa w Elblagu to warto byłoby przypomnieć historię elbląskich Zakładów Mięsnych przy ul. Żeromskiego. A Gwarantuję Wam, ze. .. jest o czym pisać. Jeśli chcecie, do waszego archiwum podrzyciłbym film o zakładach mięsnych :)

kpkpspoko

Anuluj