UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak to dobrze że jest taka wazna osoba jak ERG. cieszę się że jest SKARBNICA WIEDZY o Elblągu życzę 100 lat w zdrowiu jest to ważne dla naszych potomków POZDRAWIAM
jak to dobrze że jest taka wazna osoba jak ERG. cieszę się że jest SKARBNICA WIEDZY o Elblągu życzę 100 lat w zdrowiu jest to ważne dla naszych potomków POZDRAWIAM