UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak to dobrze że jest taka wazna osoba jak ERG. cieszę się że jest SKARBNICA WIEDZY o Elblągu życzę 100 lat w zdrowiu jest to ważne dla naszych potomków POZDRAWIAM


Anuluj