Tak to mierzeja. Widoczek z Kadyn. Ślady z lewej to moje, miałem "pietra" lód cieniusi był:))Adam1965
Tak to mierzeja. Widoczek z Kadyn. Ślady z lewej to moje, miałem "pietra" lód cieniusi był:))