UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I Aborygen ma rację. Dzisiejszy Elbląg zwija się b. szybko - czyli ten ŚLIMAK jako logo ma sens - tylko należy go prezentować w lustrzanym odbiciu !
winniczek
I Aborygen ma rację. Dzisiejszy Elbląg zwija się b. szybko - czyli ten ŚLIMAK jako logo ma sens - tylko należy go prezentować w lustrzanym odbiciu !
winniczek