UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I Aborygen ma rację. Dzisiejszy Elbląg zwija się b. szybko - czyli ten ŚLIMAK jako logo ma sens - tylko należy go prezentować w lustrzanym odbiciu !

winniczek

Anuluj