UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest coś niezwykle mobilizującego i budującego w reminiscencjach Elbląga sprzed wieków. To miasto, żyło, tętniło nowymi programami, inicjatywami i poukładanym scenariuszem realu. Obecnie miejscowość ta jest kompletnym zaprzeczeniem tych racji i realiów - wszak zwija się dokładnie o dwudziestu paru lat - bo już nie wspomnę o browarze, którego nazwa nie figuruje na żadnej produkowanej butelce tego napoju piwno podobnego.

AborygenMiejscowy

Anuluj