UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam 20 lat zbieram znaczki od 10 i zapewne jest sporo młodych ludzi w moim wieku którzy zbierają znaczki lecz po prostu o tym nie mówią.

xdx

Anuluj