UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam 20 lat zbieram znaczki od 10 i zapewne jest sporo młodych ludzi w moim wieku którzy zbierają znaczki lecz po prostu o tym nie mówią.
xdx
mam 20 lat zbieram znaczki od 10 i zapewne jest sporo młodych ludzi w moim wieku którzy zbierają znaczki lecz po prostu o tym nie mówią.
xdx