ale wy brzydko "mówicie". .. fota wyjdzie. bardzo fajna. może ja coś wstawię z nieba? hm. .. .emma911
ale wy brzydko "mówicie". .. fota wyjdzie. bardzo fajna. może ja coś wstawię z nieba? hm. .. .