UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może udałoby się zorganizować pokaz filmów o starym Elblągu? Można by zobaczyć jak wyglądał, jak żyli tu ludzie, jakie były tu problemy.

Historyk

Anuluj