UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może udałoby się zorganizować pokaz filmów o starym Elblągu? Można by zobaczyć jak wyglądał, jak żyli tu ludzie, jakie były tu problemy.
Historyk
A może udałoby się zorganizować pokaz filmów o starym Elblągu? Można by zobaczyć jak wyglądał, jak żyli tu ludzie, jakie były tu problemy.
Historyk