UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodam do erg-a Jeszcze jedno danie Königsberger Eintopfsuppe = dzisiejsze flaki. Myslalem kiedys, ze to danie polskie lecz okazalo sie, ze wschodniopruskie. Kiedys, gdy zaserwowalem takie danie niemieckim kolegom to chetnie to zjedli. Mysleli, ze to gotowane slimaki. Zawsze im mowilem, ze to Königsberger Eintopfsuppe. Gdybym powiedzial, ze to z Pansen (gorny zoladek krowi) to musialbym chyba po ich wizycie posprzatac mieszkanie.

hamburger

Anuluj