UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że dysponując zdjęciem baszty nie zrekonstruowano jej zgodnie z pierwowzorem. Wygląda dużo ładniej niż ta współczesna. To jest chyba, nie zbyt udany pomysł ?!


Anuluj