UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bem ! to bardzo dobry pomysł - 20 lat to jednak za długo - mam fotkę Adolfa na tle budynku na Stoczniowej /biurowiec / podeślę redakcji za friko /
STARYDINO
bem ! to bardzo dobry pomysł - 20 lat to jednak za długo - mam fotkę Adolfa na tle budynku na Stoczniowej /biurowiec / podeślę redakcji za friko /
STARYDINO