UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bem ! to bardzo dobry pomysł - 20 lat to jednak za długo - mam fotkę Adolfa na tle budynku na Stoczniowej /biurowiec / podeślę redakcji za friko /

STARYDINO

Anuluj