Hmmmmm, "zwykłe zdjęcie" :) To ja za to zwykłe daję 6 !!! Bo umiem czytać zdjęcia :) PozdrawiamPablo77
Hmmmmm, "zwykłe zdjęcie" :) To ja za to zwykłe daję 6 !!! Bo umiem czytać zdjęcia :) Pozdrawiam