UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starowka dawno nie widziala tylu ludzi spacerujacyh na raz, co na tej pocztowce. .. teraz tylko pusto, cicho i smutno. ..

ehhh

Anuluj