UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Starowka dawno nie widziala tylu ludzi spacerujacyh na raz, co na tej pocztowce. .. teraz tylko pusto, cicho i smutno. ..
ehhh
Starowka dawno nie widziala tylu ludzi spacerujacyh na raz, co na tej pocztowce. .. teraz tylko pusto, cicho i smutno. ..
ehhh