UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja w PSS kupuję tylko " Chleb razowy z miodem " bo mi smakuje ale tanio to tam nie jest, i obsługa niemal jak za PRL-u
Ja w PSS kupuję tylko " Chleb razowy z miodem " bo mi smakuje ale tanio to tam nie jest, i obsługa niemal jak za PRL-u