UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Erg jest zagrożeniem dla miejscowych wolnomyślicieli i przeżuwaczy kapitału i książki do nabożeństwa z racji bogatej wiedzy i spojrzenia na świat nie przez pryzmat zadupia elbląskiego tylko autentycznej historii popartej faktami. Nie sądzę abyś kiedyś szanowny internauto doczekał się takiego opracowania - a wykonalne w przypadku tego miasta - a szkoda.

AborygenMiejscowy

Anuluj