UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komentarza erg- a są pelne fachowości i zawsze się je miło czyta. Może jest książka w której mógłbym poczytać o historii tego miasta napisanej w ten właśnie sposób.

mlynmek

Anuluj