UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komentarza erg- a są pelne fachowości i zawsze się je miło czyta. Może jest książka w której mógłbym poczytać o historii tego miasta napisanej w ten właśnie sposób.
mlynmek
Komentarza erg- a są pelne fachowości i zawsze się je miło czyta. Może jest książka w której mógłbym poczytać o historii tego miasta napisanej w ten właśnie sposób.
mlynmek