UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w dalszym ciągu nie rozumiem, gdzie był ten młyn - czy ktoś to w prosty sposób wyjaśni ? czy coś jeszcze po nim zostało ?
w dalszym ciągu nie rozumiem, gdzie był ten młyn - czy ktoś to w prosty sposób wyjaśni ? czy coś jeszcze po nim zostało ?