UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten budynek teatru znajdowal sie do 1945 roku w rejonie placu Wolnosci, ul Rycerskiej i Zamkowej. Powojenna odbudowa (?) Nowego i Starego Miasta zatara prawie calkowicie historyczny uklad ulic. Obecnie w tym miejscu jest parkig i boisko szkoly zawodowej. BEZ SCIEM prosze


Anuluj