UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak mi wiadomo cegielnia w Nadbrzeżu była filią obozu, a co do jakości cegły to na początku lat 90 - tych kupiłem z Kadyn cegłę na komin która rozsypała się po kilku latach tak że musiałem stawiać nowy z niemieckiej klinkierki, nie dziwię się więc że ta cegielnia splajtowała, ciekawe ile postoi elbląska starówka, bo też w dużej części jest z niej zbudowana, widać że niektóre kamieniczki zaczynają się sypać ha ha ha :)