UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu wracamy do "budownictwa tradycyjnego", a cegielnia niestety padła. Szkoda, ponieważ podobno produkowała solidne cegły.
Znowu wracamy do "budownictwa tradycyjnego", a cegielnia niestety padła. Szkoda, ponieważ podobno produkowała solidne cegły.