UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do - pracownik wojska - masz kolego chyba rozdwojenie jaźni !! plujesz na wojsko a sam siedzisz i zarabiasz dzięki temu że armia istnieje, po prostu brak mi słów na kogoś tak obłudnego jak ty zawistna istoto.

---------------------

Anuluj