UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak logiki w tych wypowiedziach Nie należy kierować się sentymentami tylko realiami. Skoro w Elblągu nie ma wojska to po co Batalion Zaopatrzenia. Jak wszyscy dobrze wiemy to armia jest w kraju niezbędna ale zrestrukturyzowana i nowoczesna dostosowana do obecnyc porzeb współczesnego pola walki Nie moze pełnić formy instytucji tworzącej etaty, tak jak to było wcześniej.