UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem skąd u Was tyle jadu i nienawiści do żołnierzy, typowo elbląskie zachowanie to zaglądanie innym do portfeli. Przecież każdy z Was mógł i może przyjść do wojska i mieć taki, ,miód, ,jak my. Umiecie tylko obrzucać inwektywami. Jak zwykle najlepiej kogoś obrażać jak się jest anonimowym. Nabór do wojska trwa tylko Was, ,chcących się tak obijać, ,tak jak my nie widać. Zapraszamy tylko badania lekarskie i egzamin z wf - przecież to takie proste.

bno

Anuluj