UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Och szanowna pani Grazyno, czytajac ten smieszny artykul na temat tych smiesznych artefaktow nad ktorymi pani rozprawia i sie zachwyca, to moze odwrocila by sie pani o 180 st tak w kierunku ul. pestalozziego i skrzyczala tych robotnikow ktorzy ponoc pod pani nadzorem wywoza na wysypisko tony prawdziwych zabytkow< kilkusetletni bruk, wspaniale monolityczne granitowe krawezniki!!! a moze wsiadla by szanowna pani do swojego autka i podjechala do Bielnika rzucic okiem na remont starej zabytkowej atrakcji, czyli wrot sztormowych. zapewniam, ze warto, ubawilaby sie pani po same pachy. a tak i pani i autorka artykulu tylek zawracacie

jajacus

Anuluj