UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak jak powiedzial juz jeden trener( Resowii) - wczesniej, conca w tej lidze jeszcze nie raz namiesza i to druzynom z gornej polki, brawo Conca. Olimpii juz rura mieknie i wszystkim kibolkom mowimy na kolana i prosic o lagodny wymiar kary w 15 -tej kolejce, zobaczymy ilu was naprawde bedzie???. .. .. tym


Anuluj