UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Piknik ty chyba naprawde nie widziałes tego meczu albo się jakiegos gó. .. a napaliłeś mecz był fajny i przyjemnba atmoswera na trybunkach tylko sędzia dawał du. .py tak jak dla Conci tak i dla Garbarni Conca brawo byłem na meczu Ol i od ziewania mie szczeka rozbolała to dopiero jest paranoja wiecej ruskich a bedzie jeszcze gożej Pozdrawiam
kokobello