UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty koleś kibicujący Polakom i Elblążanom poczytaj co piszą goście o Concordii i nie ,,sraj,, we własne gniazdo (jeżeli oczywiście z niego pochodzisz !!! Osobiście nie sądzę . http://www.garbarnia.krakow.pl/
Kibic Concordii