UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

piknik ma racje dziś było fatalnie momentami wyglądało jakby to concordia grała w osłabieniu Nadolny był wczorajszy wolny i grał jak junior, Szmit no cóż chyba cały mecz był gdzie indziej. Reszta grała jakby nie zależało im na wygranej i powinni się cieszyć z 1 pkt mogło być gorzej. Nie ma co sę zachwycac jest dobrze ale Boros ma nad czym mysleć przodu nie było skrzydła do bani. Co do OE każdy orze jak może nie ma co ganić OE a zachwycac sie concą sezon pokaże kto rządzi w Elblągu czy białoruska drużyna ruski trener i paru pseudo prezesów czy chłopaki z Elbląga, batorowa i przezmarka, ja kibicuje Polakom i Elblążanom


Anuluj