UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajne, tym razem udało się (prawie) uniknąć bicia piany o ortografii czy domniemanym życiu prywatnym. Spoko erg. nie ruszają mnie takie rzeczy, nie jestem historykiem, ale wiem co to jest obieg naukowy; życie kanclerza interesuje mnie tyle tylko, że ku szczęciu całego kontynentu zakończyło się. Pozdrawiam.
Bob B.