UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do NSRmana. Człowieku, czy Ty jesteś już tak zaślepiony, żeby nie zauważyć że na fotce 19 stoi młodzież, a nie wojsko?? Odrobinkę obiektywizmu, błagam. ..


Anuluj