UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do NSRmana. Człowieku, czy Ty jesteś już tak zaślepiony, żeby nie zauważyć że na fotce 19 stoi młodzież, a nie wojsko?? Odrobinkę obiektywizmu, błagam. ..
Do NSRmana. Człowieku, czy Ty jesteś już tak zaślepiony, żeby nie zauważyć że na fotce 19 stoi młodzież, a nie wojsko?? Odrobinkę obiektywizmu, błagam. ..