UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to jest piłka nożna czy jakaś groteska. Wydaje mi się, że w tym przypadku występuje totalny brak szacunku dla kibiców i tu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wydaje mi się, że należy się zastanowić nad sensem dalszej egzystencji.

M-20

Anuluj