UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to jest piłka nożna czy jakaś groteska. Wydaje mi się, że w tym przypadku występuje totalny brak szacunku dla kibiców i tu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wydaje mi się, że należy się zastanowić nad sensem dalszej egzystencji.
M-20