UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ten fidelitas to dziwny twor, w tamtym tygodniu pisali ze to nie jest wyscig a tu w tym linku podane sa miejsca od 1 do 3 wsrod mezczyzn i kobiet, jakies medale itd. organizator sam nie wie co mowi i przeczy sam sobie. nigdy nie bede sie utozsamial z takimi imprezami gdzie organizator jest jakis podejzany i nie dokonca swiadomy. i jeszcze za to placic. Ekipa wadeckiego przyjezdza objechac jakis turystow heh, smiech na sali, szkoda ze na krajowych wyscigach kompletnie ich nie widac w czolowce dobrze ze chociaz w elblagu moga zakozaczyc objezdzajac niedzielnych rowerzystow i grupe stop. haha normalnie cyrk
pacemaker