UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rajd według mnie udany, pani z karteczką bardzo milo witala rowerzystów po dojechaniu do mety :) Martwi mnie tylko, ze nie mial to być wyścig, i pierwsze 3 miejsca otrzymaly medale (choc tak bardzo nie narzekam, ponieważ było też losowanie, w którym nagrody dostalo moze z 40 osób; ) ) i to piwo. Po głównej dekoracji osoby nieletnie mialy sie też zglosic po medale czy coś tam, to stało tam też kilku takich, co pare piw wczesniej wysączyli. Ale atmosfera sprzyjała, pogoda dopisala, podobało mi się. Więcej takich imprez!

numerek 14

Anuluj