UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fakt! Stoisk mogło być więcej. Jednak to jest Elbląg. .miasto w którym ludzie żądają wiele mało dając od siebie. Na pewno za rok będzie lepiej. Ja w to wierzę. Poza tym zależy czego się szuka na takich eventach. .. Mi tam się podobało. .; -)

xxcx

Anuluj