UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Było bardzo ale to bardzo fajnie. Sympatyczni ludzie, fajne pokazy. .Utierdziłem sie tylko, że owczarki Niemieckie nie wiodą dobrego życia. .. szczególnie te policyjne. .kontowanie kończyn tylnich jest już przesadą. Okropieństwo. HODOWCY OWCZARKÓW. .. nie macie serca. .. i nie mówcie mi tu o tym że się nie znam. .. dobrze wiem jaki wzorzec owczarka był jeszcze klikanaście lat temu. To co teraz jest z Ow. Niem. to zwierzę inwalida. Jeśli kiedykolwiek kupię owczarka niemieckiego to z prostym tyłem a nie psa od szczeniaka chorego na dysplazję. i nie mówcie zepies nie cierpi. .. to widać przynajmniej poo ułożeniu stawu skokowego łap tylnich.

Biedne owczarki

Anuluj