UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za to dzisiaj mamy spkoj. Mlodych nie stac na mieszkanie a co dopiero na dzieci? To juz nie te czasy, ze w kazdej rodzinie bylo dwoje dzieci a czesto troje i wiecej. Dzisiaj jedno to juz wyzwanie z takimi zarobkami. Mowa o Elblagu. Zarobki minimalne oplaty maksymalne. Bajka!

pewien trzydziestoparo latek

Anuluj