UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tutaj w ogole nie ma czego porownywac. Pojecia nie mam jak mozna emocjonowac sie tym dnem, jakim jest polska pilka nozna. Do tego w elblaskim wydaniu-dnem trzecioligowym. Zajecie dla masochistow.


Anuluj