UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I 1000 razy wolę wydać 20 zł - na karnet na mecze dziewczyn, niż płacić dziś 20 PLN za oglądanie Polskiej Reprezentacji w piłkę nożną- po za tym jest sporo stron w necie gdzie ten mecz będzie darmowy- pajace z PZPN-u!!!!!
POLO-OLO