UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam pytanie - czy ktoś z Szanownych Forumowiczów wie co mieściło się przed II wś. w budynku przy ul 1 Maja 14.Obecnie jest tam apteka obok kwiaciarnia i biuro podróży (dawniej Cepelia), a obok budynek Kredyt Banku. Będę b. wdzięczny za odpowiedź.
pytajacy