UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie - czy ktoś z Szanownych Forumowiczów wie co mieściło się przed II wś. w budynku przy ul 1 Maja 14.Obecnie jest tam apteka obok kwiaciarnia i biuro podróży (dawniej Cepelia), a obok budynek Kredyt Banku. Będę b. wdzięczny za odpowiedź.

pytajacy

Anuluj