UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do kRYTYK sZTUKI * * * * Lepiej żeby nie było dopingu, bo od razu zamkną halę i mecze będą się odbywały bez udziału publiczności.

maverickel

Anuluj