UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do kRYTYK sZTUKI * * * * Lepiej żeby nie było dopingu, bo od razu zamkną halę i mecze będą się odbywały bez udziału publiczności.
maverickel
do kRYTYK sZTUKI * * * * Lepiej żeby nie było dopingu, bo od razu zamkną halę i mecze będą się odbywały bez udziału publiczności.
maverickel