UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I Ja też gratuluję naszej drużynie, dobrą robotę wykonał też trener. Który czuje ten zespół jak było widać. Tylko jedno chyba trzeba zmienić w takich meczach w tej hali. TEGO PANA KTÓRY PRÓBUJE ZACHECAĆ KIBICÓW DO DOPINGU. W tym miejscu potrzebny jest chocby WODZIREJ nie mówiac SHOWMAN, A NIE TAKI ORGANISTA puszczejący hiciory z ESKI. Uwerzcie mi ! TAKI SHOWMAN POTRAFI PRZYCIAGNĄĆ TŁUMY NAWET NA TAKIE MECZE KIEDY NASZYM BY NIE SZŁO. Więc cóż! Nowy sezon - nowA OPRAWA. A wtedy o nas bedzie sie wiecej w Polsce mówiło, przeciez przyjadą tu różne drużyny. NIEPRAWDAŻ ???
kRYTYK sZTUKI